سیاست مرجوعی و عودت

 

بررسی اجمالی

لازم به ذکر است، مطالب ذیل مربوط به محصولاتی است که توسط فروشگاه آندوکالا مستقیما به فروش می رسد. بعضی از اقلام توسط فروشندگان مستقل که هویت آنها توسط گروه آندوکالا تایید شده به فروش می رسد که مطالعه شرایط فروش آنها نیز جداگانه توصیه می گردد. فروشگاه آندوکالا با رعایت حقوق تامین کنندگان و خریداران سعی در ایجاد محیط امن و راحت برای همه به جهت تجربه ایده آل فروش اینترنتی در کشور قدم برمی دارد.

سیاست بازپرداخت و بازگشت ما هفت روز طول می کشد. اگر هفت روز از خرید شما گذشته باشد، نمی‌توانیم به شما بازپرداخت کامل یا تعویض ارائه کنیم.

برای واجد شرایط بودن برای بازگشت، کالای شما باید استفاده نشده و در همان شرایطی باشد که آن را دریافت کرده اید و همچنین باید در بسته بندی اصلی باشد.

چندین نوع کالا از قابل عودت نیستند. به عنوان مثال، کالاهای فاسدشدنی مانند غذا، گل، روزنامه یا مجلات قابل برگشت نیستند. ما همچنین محصولاتی را که کالاهای بهداشتی ، مواد خطرناک یا مایعات یا گازهای قابل اشتعال هستند نمی پذیریم.

موارد غیر قابل برگشت اضافی:

  • کارت هدیه
  • محصولات نرم افزاری قابل دانلود
  • برخی از اقلام بهداشتی و مراقبت شخصی

برای تکمیل بازگشت شما، ما نیاز به رسید یا مدرک خرید داریم.

لطفا خرید خود را به سازنده ارسال نکنید.

شرایط خاصی وجود دارد که فقط بازپرداخت جزئی اعطا می شود:

  • کتاب با نشانه های آشکار استفاده
  • CD، DVD، نوار VHS، نرم افزار، بازی ویدیویی، نوار کاست یا صفحه وینیل باز شد.
  • هر موردی که در شرایط اولیه خود نباشد، به دلایلی که به دلیل خطای ما نیست، آسیب دیده یا قطعاتی از دست رفته است.
  • هر کالایی که بیش از هفت روز پس از تحویل برگشت داده شود

 

بازپرداخت

پس از دریافت و بازرسی بازگشت شما، ما به شما ایمیل می کنیم که کالای برگشتی شما را دریافت کرده ایم. همچنین تأیید یا رد بازپرداخت شما را به شما اطلاع خواهیم داد.

در صورت تایید، بازپرداخت شما پردازش می شود و اعتباری به طور خودکار به کارت بانکی یا روش پرداخت اصلی شما در مدت معینی از روز اعمال می شود.

بازپرداخت دیر یا از دست رفته

اگر هنوز بازپرداختی دریافت نکرده‌اید، حساب بانکی خود را دوباره بررسی کنید.

بعد، با بانک خود تماس بگیرید. معمولاً قبل از ارسال بازپرداخت، مدتی زمان پردازش وجود دارد.

اگر همه این کارها را انجام داده‌اید و هنوز بازپرداخت خود را دریافت نکرده‌اید، لطفاً از طریق {آدرس ایمیل خود} با ما تماس بگیرید.

موارد فروش حراجی و با تخفیف

فقط کالاهایی با قیمت معمولی قابل استرداد هستند. اقلام فروش ویژه قابل استرداد نیست.

 

مبادلات

ما فقط در صورت معیوب بودن یا آسیب دیدن اقلام را تعویض می کنیم. در صورت نیاز به تعویض آن با همان مورد، یک ایمیل به آدرس info@andokala.ir برای ما ارسال کنید و کالای خود را به آدرسی که به شما اعلام خواهد شد ارسال کنید.

 

هدایا

اگر کالا هنگام خرید و ارسال مستقیم برای شما به عنوان هدیه علامت گذاری شده بود، به ازای ارزش برگشتی خود یک اعتبار هدیه دریافت خواهید کرد. پس از دریافت کالای برگشتی، گواهی هدیه برای شما پست می شود.

اگر کالا هنگام خرید به‌عنوان هدیه علامت‌گذاری نشده بود، یا هدیه‌دهنده سفارش را برای خودش ارسال کرده بود تا بعداً به شما بدهد، ما مبلغی را به هدیه‌دهنده بازپرداخت می‌کنیم و او از بازگشت شما مطلع می‌شود.

 

ارسال و بازگردانی

برای بازگرداندن محصول خود، باید محصول خود را به آدرسی که به شما اعلام خواهد شد ارسال کنید.

شما مسئول پرداخت هزینه های حمل و نقل برای بازگرداندن کالا خواهید بود. هزینه حمل و نقل غیر قابل استرداد است. اگر بازپرداخت دریافت کنید، هزینه حمل و نقل برگشتی از بازپرداخت شما کسر خواهد شد.

بسته به محل زندگی شما، ممکن است مدت زمانی که ممکن است طول بکشد تا محصول مبادله شده به دست شما برسد، متفاوت باشد.

اگر اقلام گران‌تری را برمی‌گردانید، می‌توانید از خدمات حمل و نقل قابل پیگیری یا خرید بیمه حمل و نقل استفاده کنید. ما تضمین نمی کنیم که کالای برگشتی شما را دریافت کنیم.

کمک نیاز دارید؟

برای سؤالات مربوط به بازپرداخت و برگشت محصول با ما از طریق info@andokala.ir تماس بگیرید.

 

با سپاس

آندوکالا